Vai catar coquinho.

Kā dot naudu?!

Posted in Miljons, Pašizaugsme by liiwa on jūnijs 3, 2011

Ļoti būtiska kļūda ir dot naudu no rokas rokā, pat ja par kaut ko tiek maksāts. Norēķinoties par pirkumu vai pakalpojumu, nauda jānoliek uz letes vai specialā paliknīša pie kases (tas starp citu, tur novietots ne jau smukumam). Tas jādara tapēc, ka kopā ar naudu cilveks var atdot arī savu enerģiju, bet tā ne visiem ir vesela, pozitīva, tīra un veiksmīga. Nauda, kas paņemta no slikta vai slima cilvēka rokas, veiksmi nenesīs, ja netiks ieveroti zinami priekšnosacījumi.

Vislabāk, ja cilveks, kas pasniedz naudu, vispirms to noliek uz koka priekšmeta, jo kokam piemīt lieliska īpašība – tas spēj apslapēt negatīvo enerģiju. Gadījumā ja attīrošais koks konkrētaja brīdī nav pieejams, tas jāizdara tūlīt pēc atgriešanas mājās (vai darbā): jānoliek banknotes uz koka virsmas lai tās tur kādu pusstundu paguļ. Sevišķi tas attiecas, atdodot vai saņemot paradu. Vienmēr jāpatur prātā, ka vakarā parādus neatdod (nauda jau guļ). Lai cik dīvaini tas arī šķiet, nauda tapat kā visa pārējā daba, mostas ar pirmajiem saules stariem, bet gulēt iet, kad saule riet. Tāpec arī saka : “Rīta stunda – zelta stunda.”

       Daudzviet pasaulē tirgotājiem ir paradums: kad cilvēks kaut ko nopircis un samaksājis, viņi saņemto banknoti pavēdina virs citām precēm. Kādēļ? Lai ātrāk tiktu nopirktas arī tās, paātrinētos process “nauda – prece – nauda”.  Pavedinot virs precēm pirceja naudu,tām tiek nodota banknotes turētaja naudas enerģija – tadējādi tirgotajs vairo pats savu naudas energiju un prece tiekatrak pardota.

3 Atbildes

Subscribe to comments with RSS.

  1. […] Avots: vumi.wordpress.com […]

  2. ilmarsrubenis said, on janvāris 28, 2015 at 5:12 pēcpusdienā

    Noderīgs raksts.

  3. tomskailis said, on Septembris 10, 2015 at 10:17 priekšpusdienā

    Ļoti interesants raksts, kā arī blogs!


Komentēt

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: