Vai catar coquinho.

Kad viss ir beidzies

Posted in Attiecības, pardomas, Pašizaugsme by liiwa on marts 22, 2009

Attiecību būšanai ir tāda dīvainība, kurai galarezultāts, pat iepriekš prognozēts, var izrādīties pavisam savādāks nekā plānots…

Ja skaidrs, ka kopā būšana nesanāks, tad jāšķiras un viss. Tāds “kaķa astes stiepšanas” variants neder… Ja nav, tad nav…

Aiziet prom ir grūti. Viss ir tik pierasts un izveidojusies pat noteikta rutīna ar attiecīgo cilvēku, bet reizēm vajag drosmi, lai visu izbeigtu un vienkārši dzīvot tālāk. 

 

ephemeral

 

Neviens no mums nav ideāls, tāpēc savu otro pusīti nevajadzētu censties pārveidot pēc saviem ieskatiem, bet gan – mācīties no viņa, pieņemt to labo, kas viņā ir, saskatīt  labās īpašības un censties paskatīties uz to daudz savādākām acīm. Divu vienādu cilvēku nav! Bet tomēr par spīti visam, savus partnerus mēdzam idealizēt un pieprasīt no tiem visnekļūdīgāko rīcību. Ja kaut kas nenotiek pēc mūsu prāta, liekas, ka viss ir galīgi garām un strīdi ir neizbēgami. Daudzos gadījumos to var norakstīt uz rakstura īpatnībām un dažādiem ieradumiem, kurus mēs akceptējam, taču līdz zināmai robežai. Māksla ir mācēt otru cilvēku pieņemt tādu, kāds viņš ir. Mēs esam radīti, lai ikviens otru papildinātu, lai būtu komanda un cīnītos kopā, jo ar bēgšanu problēmas neatrisinās.

  

Pārtraukt attiecības ir grūti, jo pieķeršanās, kopdzīve, nākotnes plāni. Turklāt sajūta, kad attiecības ir beigušās, ir nojauta, ka kaut kas ļoti būtisks trūkst, kaut kas tāds, ko atgūt nav iespējams, jo tas ir saplīsis.  

 

 Tas ir pats zemākais noskaņojuma punkts, kuram vienkārši jātiek pāri, ja ir kaut kādas sāpes, tad tās ir jāizsāp. Apkārt ir daudz tuvu cilvēku, kas grib un centīsies palīdzēt, kad tas būs nepieciešams, vajag tikai uzrunāt viņus. Pēc smaga kritiena zemāk vairs nav kur krist, iespējams tikai kāpt uz augšu.

 

Bet patiesībā jau tas viss atkarīgs no pašiem, no tā cik liela vēlme uzturēt tās attiecības, kā sākumā.

Mīli cilvēku tādu, kāds viņš ir, bet nevis tādu, kā tu viņu iedomājies.

  

B. Strafovs ir teicis: Nav nekā tāda, ko cilvēka sirds nespētu saprast, ir tikai lietas, ko cilvēka prāts atsakās pieņemt.”

Komentēt

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: