Vai catar coquinho.

Kas ir veiksme, kas neveiksme?!

Posted in pardomas, Pašizaugsme by liiwa on novembris 30, 2008

Veiksme, neveiksme patiesībā ir tavā prātā. Tāpat kā labais piesaista labo, sliktais-slikto. Jo sliktāk jutīsies, jo sliktāk izskatīsies. Ja tu spēj domāt pozitīvi un vairāk par to, kā tev ir, nevis par to, kā nav, jau nozīmē, ka būsi priecīgāks un laimīgāks nekā tie, kas krīt panikā pēc katra slikta sapņa, nejauši sasitas glāzes, nolauzta kurpes papēža un lietainas dienas.

Pamostoties no rīta un novērtēt visu, kas tev ir, ir vienkārši labs iesākums dienai. Nu padomā: tu esi dzīvs, ar taviem mīļajiem un apkārtējiem viss ir kārtībā, tevī pašā ir pietiekami daudz enerģijas, lai dotos iekšā ikdienā, galu galā – pasaulē! Tā arī ir īsta veiksme. Un tas, ka ar tevi dažbrīd atgadās kas slikts, vēl nenozīmē, ka esi neveiksmīgs. Ikvienam reizēm mēdz šķist – nu nekas man neizdodas! Bet tad ir mazliet jāapstājas, jāpadomā par to, ko esi darījis nepareizi, jāmēģina tas vērst par labu un jājiet tālāk. Tiesa gan, lai domātu pozitīvi, ir jāpiepūlas, jo priecāties un apjaust to, kas tev pieder, ir grūtāk nekā žēloties par to, kā tik visa tev nav. Bet pati lielākā veiksme droši vien ir sajūta, ka tevi kāds mīl un tu spēj mīlēt.

Kaut ko dzīvē mainīt – tas ir darbs, bet kardināli mainīt – vēl lielāks darbs. Tev pašam vien jāizvēlas vai turpināt gausties un neko nedarīt vai arī beidzot ieraudzīt, ka dzīve nav tikai vienas krāsas – baltas vai melnas. Pamodini savu veiksmi pats! Nečīksti un nežēlojies, tāpat ar to neko neatrisināsi tāpēc labāk novērtē to, kas tev šajā brīdī ir!


Viena atbilde

Subscribe to comments with RSS.

  1. vumi said, on Decembris 1, 2008 at 12:04 priekšpusdienā

    Pārbaudīta vērtība no rītiem ir nelieli fiziski vingrinājumi, tikko piecelies, vilabāk ir veikt 10x pumpēšanos vai presītes vingrinājumu, vai izstaipīties, tas palīdz pamosties asinsritei, kā rezultātā ir arī labāks garastāvoklis. 🙂 Man tas palīdz ļoti.


Komentēt

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: