Vai catar coquinho.

Zīmējumi, kas raksturo tevi

Posted in Atpūta, Uncategorized by vivsne on maijs 21, 2008

Runājot ar kādu vai runājot pa telefonu mēs bieži zīmējam visādas figūras un līnijas.Un, tomēr nezinām ko tas nozīmē, bet tas raksturo mūsu domas un raksturu.

Spirāles, apļi, viļņotas līnijas: Svešas problēmas jūs pārāk nenodarbina vai neinteresē vispār. Jūsu uzmanība šajā brīdī ir sakoncentrēta tikai uz savu personu. Ja jūs pamanāt, ka sākat zīmēt spirāli, tad jums jāsavaldās, lai neiekarstu un neapvainotu sarunas biedru.

Puķītes, saulīte un krelles: Sirdī jums nemaz nav tik priecīgi, kā varētu likties. Drīzāk pretēji. Jums ļoti nepieciešama draudzība un maigums. Vārdi, kas jums uz mēles, patvaļīgi pāriet zīmējumā. Ja jūsu roka neviļus izzīmē puķītes, steidziet apciemot draugu.

Tīkli: Iespējams, ka atrodaties nepatīkamā situācijā. Katra izteikta trekna līnija – tā ir “uzbrukums”, kuram jūs nevarat saņemties. Ja, švīkāšanu pabeidzot, jūs savu darbu ierāmēsiet, tad liekas, ka problēma būtu izsmelta, vismaz ārēji. Jums ir nosliece “norīt” aizvainojumu, bet tas var izraisīt nepatīkamas sekas: sirdī uzkrāsies vilšanās

Tapešu raksti: Asi stūri un plūstoši ovāli, kas savienojas līdz bezgalībai. Tāds raksts vēstī, ka jums ir skumji, ir apnikusi telefona saruna un varbūt arī viss jūsu dzīvesveids. Sagraujiet vienveidību, kas jūs nomāc.

Krusti: Tie sastopami bieži. Sievietēm tie simbolizē rotas, vīriešiem kādu stingrāku formu. Abos gadījumos krusti izsaka vainas apziņu, kas, iespējams, radusies telefona sarunas laikā. Jūs kaut kas nomāc, jūs pārmetat sev vai jums pārmet sarunas partneris. Jānoskaidro patiesais iemesls.

Cilvēciņi: Viņu jautrais izskats nedrīkst maldināt. Šādi zīmējumi liecina par bezpalīdzību un vēlēšanos izvairīties no kādiem pienākumiem. Cilvēki parasti neapzināti zīmē cilvēciņus brīdī, kad viņiem vajadzētu pateikt nepārprotamu “nē”, bet viņi nevar saņemties to izdarīt. Tā kā cilvēciņu zīmēšana jāuztver kā brīdinājums “Nepadodies!” Atsakies, lai pēc tam nebūtu jāpārdzīvo savs vājums.

Kvadrāti, trijstūri, citas ģeometriskas figūras: Skaidrs, ka jūs nav viegli piemānīt. Jums ir skaidri mērķi un uzskati. Jūs gandrīz nekad neslēpjat savas domas un reti baidāties no saviem pretiniekiem un konkurentiem. Jo asākiem stūriem ir ģeometriskās figūras, jo esat agresīvāks, kaut gan ārēji to ne vienmēr var pamanīt. Mēģiniet uztvert pasauli vienkāršāk.

Bišu šūnas: Liecina par vēlēšanos dzīvot harmonisku un sakārtotu dzīvi. Sapņojat par “ģimenes ligzdiņu”. Iespējams, ka jūsu problēma ir atzīties šajā sapnī pašam sev.

Šaha dēlis: Laikam esat nepatīkamā vai sarežģītā situācijā. Vēlaties atrast skaidru un drošu ceļu, kā izkļūt no situācijas. Šajā brīdī neko nevajag noslēpt vai noklusēt. Ja neapzināti šādi zīmējumi rodas bieži, tad, iespējams, jūs ciešat no slēptiem kompleksiem.

Zīmējot tagad varat padomāt vai tiešām, tas jums atbilst.

Pēc žurnāla “Semejnij doktor”materiāliem

Advertisements

Viena atbilde

Subscribe to comments with RSS.

  1. vumi said, on maijs 22, 2008 at 11:28 pēcpusdienā

    Man jau likās, ka ar tiem kvadrātiem kaut kas īsti nav :D, interesants raksts =)


Komentēt

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: