Vai catar coquinho.

Kā iegūt labi trenētu ķermeni.

Posted in Disciplīna, Veselība by MartinsWiki on maijs 19, 2008

Nēesmu sporta speciālists, tomēr pēc savas pieredzes esmu secinājis, ka nav nepieciešamas ne trenežieru zāles ne, speciāli treniņi treneru uzraudzībā. Tāpēc šoreiz raksts par treniņiem mājas apstākļos.

Sākam ar to, ka zinam ko vēlamies. Mums jāspēj iztēloties kādi būsim, tāpēc sākumā, nevajadzētu pārcensties, bet katru reizi, kad vēlies slinkot, atcerēties, ko vēlies sasniegt. Tas ko ziedosi, būs rezultāta vērts.
Tagad pie tā, kā trenēties. Ja dzīvo centrā, būs problemātiski ar skriešanu, toties ir iespējas skriešanas vietā iet peldēt. Mājas apstākļos var ļoti labi uztrenēt gan rokas, gan presīti, gan kājas. Nepieciešami daži svari, un katru dienu tikai jāpiespiežas kaut ko darīt lietas labā.
Labs mācību materiālsi ir metacafe un youtube, kur ir atrodami ļoti daudzi video, kas rāda kā trenēties, domāju ka nav vērts pārstāstīt, ko darīt tālāk.
Angļu un arī latviešu valodā ir pieejami diezgan daudz materiālu, jā mākam pielietot meklētājus, varam atrast informāciju par praktiski jebko. Tāpēc, uz priekšu, man patīk arī youtube video, kur parādītas gan dažādas stratēģijas kā trenēties, gan ari iespējamais efekts. Jāatceras gan, ka video ir video, un tikai pie vienas tehnikas nav ieteicams pieturēties, Tomēr pamācīties jau var.

Vasara tuvojas, un tāpēc, domāju, ka ikvienam gribas slaidu, sportisku ķermeni, kas pludmalē izskatītos seksīgs, protams jēdziens seksīgs utt ir stipri nolietoti, tomēr, pašam ir patīkami, ja vari gan paskriet, gan aktīvi pavadīt vasaru. Manuprāt liekais svars, vai arī mazaktīva ziema var stipri ietekmēt vasaras fizisko aktivitāšu limitu. Tāpēc tiešām ieteicams vismaz paskriet. Lai gan piezīmēšu, ka ar skriešanu vien ķermeņa augšdaļu uztrenēt praktiski nav iespējams (manuprāt), tāpēc ar vingrošanu un spēka vingrinājumiem ieteicams nodarboties mājās.

Un šeit arī raksts par 7 nepieciešamiem ieradumiem nodarbojoties ar sportu. Raksts interesants, lai gan pagaidām nav tulkots.

Vēlu veiksmi. (ceru, ka rakstu mazliet vēl papildināšu)

Advertisements

Komentēt

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: