Vai catar coquinho.

Daži domu graudi.

Posted in pardomas by MartinsWiki on aprīlis 10, 2008

Šim rakstam pārāk dziļa nozīme nebūs, tomēr iesaku visiem, kas sākuši lasīt, turpināt.
Pēdējās dienas ir tiešām saspringtas, notikumiem bagātas. Esmu sācis domāt stiprāk par nākotni. Savas stiprās puses esmu atradis, savas vājās puses konstatējis. Tagad tik atliek pilnveidoties. Manuprāt katram cilvēkam dzīvē ir brīži, kad jāievieš kārtība. Es šo brīdi esmu atradis, un tāpēc cenšos, šķiroju atkritumus, šķiroju vajadzīgo, tāpēc, esmu nolēmis vairāk pievērsties blotam, manuprāt šī ir lieliska iespēja izpausties, parādīt savas labās īpašības.
Turpmāk esmu nolēmis arī ieviest izmaiņas bloga darbībā. Secināju, ka jo vairāk rakstu, jo nepieciešami noteikumi. Tāpēc tuvākajā laikā izstrādāšu noteikumus, protams konsulētšos arī ar jums. Tad vēl jāpiestrādā pie reklāmas. Esmu secinājis, ka ir lietas kuras ir interesantas, un kuras nav interesantas, tieši runājot par rakstiem. Protams ir brīži, kad veidoju rakstu pēdējā mirklī, lai paspētu attiecīgajā dienā, tomēr zināmiem kritērijiem jābūt. Nevēlos lai šo mājaslapu pārvērstu par lielu haosu, tāpēc centīsimies rakstīt katrs par savām tēmām. Manuprāt nepieciešams rīkot arī pirmo pavasara tīrīšanu, tāpēc iespējams dažiem eja caur filtru būs slēgta. Protams, joprojām atstāju iespēju, paziņot man, ka Tev ir raksts, kas varētu glābt situāciju uz kādu laiku.
Izsaku atzinību cilvēkiem, kuri nopietni darbojas, velta vismaz nelielu atdevi, domāju, ka Jūs to nenožēlojat, tik daudz laika jau tas neprasa. It īpaši vivsne un liiwa. Paldies Jums. Tad izsaku arī paldies tiem, kuri ir uzdrošinājušies rakstīt chiiba pandaselephants chuwak111.

Vēl izsaku paldies un brīdinājumu tiem, kuri lasa, bet joprojām publiski nav bilduši ne vārda. Gaidu lielāku aktivitāti.
Mērķi ir augsti, ja kopā darbosimies, sasniegsim pietiekami daudz.

Advertisements
Tagged with:

Viena atbilde

Subscribe to comments with RSS.

  1. vivsne said, on aprīlis 10, 2008 at 10:41 pēcpusdienā

    Darbošanās blogā neaizņem ļoti daudz laika, bet vajag gribēšanu ,te kaut ko rakstīt, tad jau arī atradīsies laiks.


Komentēt

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: