Vai catar coquinho.

Sešas dzīves īpašības

Posted in Smadzenes, Uncategorized, Veselība by vivsne on aprīlis 5, 2008

1.Elementi

Visas dzīvojošās lietas ir balstītas uz 1 vai vairākiem elementiem. Dažādiem elementu viediem ir dažāds ‘’’darbs’’ ar organismu. Dažkārt elementi sadalās. Kad elementi sadalās, pēc tam tie nekad nav tie paši. Vēlāk tie sāk būt kā beigu organisms, daži elementi savienojas un funkcionē kā viens vesels acis sirds utt.

2.Organizācija

Kompleksu organizācijas sistēmu var atrast dzīvos organismos. Tie grupē paši sevi mazās grupās, tiek grupētas patīkamās lietas kopā. Lielākos līmeņos viņi kļūst redzami. Viņi visu laiku mainās, bet beigās vienalga kļūst par galvenajiem organismiem.

3. Enerģijas izmantošana

Visi organismi izmanto enerģiju. Būtībā ķīmiskajā enerģijā viņi izmanto nosaukumu vielmaiņa. Šī enerģija balstās uz visu ko viņi dara. Augi izmanto enerģiju no saules fotosintēzi, izveidojot savu glikozi. Dzīvniekiem un cilvēkiem vajag uzņemt ēdienu.

4. Homeostāze

Visiem organismiem ir stabils iekšējs režīms, kurš ir galvenais, kas padara mūs dzīvus. Šīs ietver temperatūru, ūdens sastāvu, sirdspuksti un pārējās tādas lietas. Virzienā šī ir izmantojama enerģija tāpēc, ka noteikts līmenis enerģijā ir vajadzīgs turēt vienmēr iekšā ķermenī visu laiku. Priekš šī acīmredzami, cilvēkiem vajadzīgs uzņemt barību regulārā laikā.

5. Augšana

Visi organismi aug un mainās. Elementi sadalās jaunā formā, identiskos elementos. Norobežošana notiek, kad elementi pārveidojas citos elementa veidos izveidojot vairākus kompleksētus organismus. Organismi attīstās, mainās kļūst vairāk kompelsēti to sauc par attīstību. Viena elementa organisms attīstās labi, bet tie kļūst tikai nedaudz lielāki, tas ir gandrīz nevēlams.

6. Atveidošana

Visi organismi atveido secībā , kas turpinās dzīvā sugā. Tās ir šūnas ģenētiskā informācijas vai sašķelt divus organismus secībā radīt citas līdzīgas sugas. Seksuālā reprodukcijā jaunajam organismam būs nedaudz īpašības no mātes un nedaudz no tēva. Tas drīkst izskatīties pēc viņiem vai arī neizskatīties pēc viņiem. Bezdzimuma atveidošanā jaunais organisms kopē pirmo.

Šīs sešas īpašības ir mūsos iekša un tas ir saistīts ar anatomiju un bioloģiju, ne tikai ar prātu.

http://www.essortment.com/all/characteristics_rbrc.htm

Advertisements

Komentēt

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: