Vai catar coquinho.

Kā izskatīties labi fotogrāfijās?

Posted in Izklaide, Smadzenes by vivsne on aprīlis 5, 2008

Katrs cilvēks vēlas ne tikai labi izskatīties dzīvē, bet arī fotogrāfijā. Bet, ne vienmēr tā iznāk, bieži cilvēki ir smuki dzīvē, bet ne fotogrāfijās. Tāpēc daudzi domā, ka nav fotogēniski. Lai, gan fotogēniska problēma neeksistē ir, tikai jāmāk labi fotografēties un jāmāk fotografēt. Daži veidi kā labi izskatīties fotogrāfijās.

1.Vilkt drēbes ar krāsām, kuras tev piestāv.

Drošas krāsas papildina ādas toni. Vienmēr izvēlies pēc savas matu krāsas. Tev vajag sajust, kurās krāsās tu izskaties labi, bet kurās nē, izdari meklējumu un dažas piestāv un dažas nē.

2. Slēp savus defektus.

Sliktās lietas par fotogrāfijās ir tāpēc, ka viņi ir vienkārši iztēlo nekustīgumu vienā leņķī, īstajā brīdī, viņi nevar parādīt visu jūsu labos atribūtus. Ja jums ir neizteiksmīgs izskats vienā sejas pusē, piemēram, nerādiet kamerai to pusi.

3.Nosakiet savu labāko leņķi

Aiz acīm redzama defekta, atrast īsto leņķi priekš jūsu sejas var būt mazliet sarežģītāk. Labāka lieta ko jūs varat darīt ir eksperimentēt izmantojot digitālo kameru , tad jūs varat ātri, nekavējoties redzēt rezultātu, kādā pozā. Tas var būt ļoti ātri kļūstot acīmredzams, kuri leņķi ir glaimojoši priekš jums un tu vari izmantot to leņķi ir vairāk iespējams nākotnē.

4. Dubultzoda nomaskēšana

To var likvidēt fotogrāfijās ar galvas un visa korpusa slīpumu mazliet uz priekšu

5. Atslābinies

Daudzi cilvēki pārstāj izskatīties labi fotogrāfijās tāpēc, ka viņi iesaldē redzamās izjūtas, kad saka ‘’siers’’ smaids ir viņu sejā. Ja jums ir bijušas sliktas bildes , jūs iespējams kļūstat nervozs kameras priekšā. Ja jūs zināt, ka jūs fotogrāfēs elpojiet brīvi un esat dabisks, atbrīvojiet savas rokas un plecus. Kad jūs izelpojiet, smaidiet vai ieņemiet jebkādu pozu.

6. Domā labas domas

Nevajag nedabiski smaidīt, tas padara skatienu stīvu. Kad cilvēki smaida un gaida, kad fotogrāfēs, tas ir viegli viņu muskuļu mīmikas iegūst mazas, jocīgas pozīcijas.

Ja jums nepatīk jūsu smaids vai jūsu zobi smaidot aiztaisiet muti, lai tos nevar redzēt.

7.Smaidiet ar acīm

Nekas nedemonstrē laimīgu un skaistāku smaidu, kad smaida ar acīm.

8. Saglabā stāju

Laba stāja var dramatiski pilnveidot jūsu pieredzi fotogrāfijās. Sēdēt un stāvēt taisni, tas padara tavu izskatu veselīgu un vairāk skaistu. Tikai atceries elpo normāli un relaksē plecus.

9.Neaizēno

Tas ir svarīgi turēt objektīvu zem t-zonas. Speciāli siltā diena.

10. Turiet savu seju līdzsvarā

Skatoties uz savu seju spogulī. Tas nav atbalsts sejai. Cieša skatiens spogulī. Vari trenēties katru dienu skatoties spogulī piecas minūtes un izmēģināt, kāds smaids jums vislabāk piestāv.

Bet neaizmirsties vislielāko pamata lietu priekš labas fotogrāfijas ir jābūt labam garstāvoklim un pārliecībai.

http://www.wikihow.com/Be-Photogenic

Advertisements

Komentēt

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: