Vai catar coquinho.

Sievietes bez vīriešu sabiedrības bālē, vīrieši bez sieviešu sabiedrības kļūst muļķīgi!(A.Čehovs)

Posted in Atpūta, Attiecības by vivsne on marts 30, 2008

Mēs pieņemam, ka visi cilvēki ir vienādi, bet īstenībā vīrieši un sievietes daudzējādā ziņā ir tik dažādi kā divu planētu iemītnieki. Abiem dzimumiem ir ,gan atšķirīgais, gan kopējais. Uzskatu, ka tas ir pareizi, kad abi dzimumos valda vienlīdzība, gan skolās, gan politikā, gan sabiedrībā.

Tomēr ir pietiekami daudz dažādas lietas, kurās abu dzimumu izturēšanās un viedokļi atšķiras.

Attiecības

 Pirmkārt, vīrietis attiecības nesauc par attiecībām, bet runā par to laiku, ‘kad mēs ar Sjūziju to darījām daudz, maz regulāri’. Kad attiecības ir beigušās, sieviete raud un izkrata savu sirdi labākajai draudzenei, un uzraksta dzejoli ‘Visi vīrieši ir idioti’. Tad viņas dzīve ieiet sliedēs. Vīriešiem ir mazliet grūtāk tikt tam pāri. Sešus mēnešus pēc šķiršanās, trijos naktī viņš piezvana, lai pateiktu, ‘Tu man esi sabojājusi visu dzīvi, un es tev to nekad nepiedošu, es tevi ienīstu, tu esi pēdējā padauza. Bet es gribu, lai tu zinātu, ka mums tomēr vēl ir iespēja.’ Šis dzērumā izdarītais telefona zvans ir pazīstams ar nosaukumu ‘Es tevi mīlu/Es tevi ienīstu’ un 99% vīriešu vismaz vienreiz dzīvē tā ir rīkojušies.

Rokraksts:
Vīrieši neizskaistina savu rokrakstu. Viņi vienkārši raksta kā ar vistas kāju. Sievietes lieto iesmaržinātus un krāsainus vēstuļu papīrus, viņas liek rimbulīšus un sirsniņas uz ‘i’ burtiem, veido smieklīgi garas cilpas ‘p’ un ‘g’ burtiem. Tās ir tīrās mocības izlasīt vēstuli, ko rakstījusi sieviete. Pat tad, ja viņa tevi piekāš, viņa uzzīmēs smaidiņu vēstules beigās.

Vannas istaba
Vīrieša vannas istabā ir augstākais seši priekšmeti – zobu birstīte, zobu pasta, skūšanās krēms, skuveklis, ziepju gabals un dvielis no ‘Holiday Inn’ viesnīcas. Sievietes vannas istabā atrodamo priekšmetu aptuvenais skaits – 437. Vīrietis pat neatpazītu lielāko daļu no šiem priekšmetiem

Žurnāli:
Vīriešu žurnālos bieži ir kailu sieviešu bildes. Sieviešu žurnālos arī ir kailu sieviešu bildes. Tas ir tāpēc, ka sievietes ķermenis ir brīnišķīgs mākslas darbs, kamēr vīrieša ķermenis ir spalvains, pinkains un tāds, kuru nevajadzētu apskatīt dienas gaismā.

Iepirkumi (pārtikas):
Sieviete sastāda nepieciešamo iepirkumu sarakstu, aiziet uz veikalu un visu nopērk. Vīrietis sagaida brīdi, kad viss, kas ledusskapī ir palicis, ir puse citrons un kaut kas zaļgans. Tad viņš dodas iepirkt pārtiku. Viņš pērk visu, kas labi izskatās. Kamēr viņš tiek līdz kasei, viņa ratiņi ir piekrauti līdz augšai.

Pošanās uz svarīgu pasākumu:
Kad vīrietis saka, ka viņš ir gatavs iet ārā, tas nozīmē, ka viņš ir gatavs iet ārā. Kad sieviete saka, ka viņa ir gatava iet ārā, tas nozīmē, ka viņa BŪS gatava tiklīdz atradīs otru auskaru, uzkrāsosies, utt.

Kurpes:
Ejot uz darbu, sieviete uzvelk kostīmiņu un Reebok botes. Labās kurpes viņai ir līdzi maisiņā. Darbā viņa uzvelk kājās labās kurpes. Pēc piecām minūtēm viņa kurpes atkal novelk, jo kājas taču ir zem galda. Vīrietis visu dienu nostaigā vienos un tajos pašos apavos.

Spoguļi:
Vīrieši ir iedomīgi; viņi skatās spoguļos. Sievietes ir smieklīgas; viņas spoguļojas jebkurā spīdīgā virsmā – spoguļos, karotītēs, veikalu skatlogos utt.

Garāžas:
Sievietes izmanto garāžas, lai tur glabātu savas mašīnas un zāles pļāvējus. Vīrieši izmanto garāžas daudz kam – viņi tur izkarina mašīnu numuru zīmes, skatās televizoru, būvē beņķus.

Filmas:
Sieviešu iemīļotākā epizode ir, kad Klārks Geibls pirmo reizi skūpsta Vivjenu Lī filmā ‘Vējiem līdzi’. Vīriešu iemīļotākā epizode ir, kad Džimmijs Konijs iesviež Klarkam sejā greipfrūtu filmā “Public Enemy’.

Telefons:
Vīrieši telefonu uzskata par sazināšanās ierīci un izmanto to, lai citiem cilvēkiem nosūtītu īsas ziņas. Sieviete divas nedēļas ciemojas pie savas draudzenes, atgriežoties mājās viņai piezvana un nopļāpā divas stundas.

Ceļa virzieni:
Ja sieviete, braucot ar mašīnu, pēkšņi atrodas nepazīstamā vietā, viņa apstāsies un pajautās ceļu tuvākajā benzīntankā. Vīrieši to uzskata par vājuma pazīmi. Viņi nekad nejautās ceļu. Viņi riņķos apkārt stundām ilgi, sakot ‘Izskatās, ka esmu atradis jaunu ceļu, kā tikt līdz šejienei’ vai ‘Es zinu, tepat vien esmu, pazīstu to balto vistu kūti’.

Bērni:
Sievietes zina visu par saviem bērniem, ieskaitot viņu zobārstu apmeklējumus, futbola mačus, aizraušanās un labākos draugus, mīļākos ēdienus un slēptās bailes, un cerības, un sapņus. Vīrietis knapi pamana mazus cilvēciņus, kas dzīvo viņa mājā.

Pucēšanās:
Sieviete sapucējas tad, kad iet iepirkties, aplaistīt puķes, iznest atkritumus, atbildēt uz telefona zvanu, lasīt grāmatu, izņemt pastu. Vīrietis sapucējas tad, kad iet uz: kāzām, bērēm.

Politika:
Vīriešiem patīk spriest par politiku, bet bieži viņi aizmirst par tādu politisku lietu kā vēlēšanas. Sievietes ir laimīgas, ka vēl viena Kenediju paaudze darbosies politikā. Viņas atkal varēs rīkot kampaņas un raudāt vēlēšanu naktī.

Veļas mazgāšana:
Sievietes mazgā veļu ik pārdienas. Vīrietis novalkās visus apģērba gabalus, kas viņam pieder, pirms sāks mazgāt veļu. Kad visbeidzot visas drēbes ir netīras, viņš uzvilks T-kreklu ar netīro pusi uz āru un noīrēs kravas autiņu, lai dabūtu savu veļas kalnu uz mazgātavu. Vīrieši vienmēr cer satikt mazgātavā skaistas sievietes. Tas ir mīts.

Kāzas:
Runājot par kāzām, sievietes piemin ‘ceremoniju’, vīrieši – ‘vecpuišu ballīti’.

Rotaļlietas:
Mazām meitenēm ļoti patīk spēlēties ar rotaļlietām. Apmēram 11 – 12 gadu vecumā šī interese zūd. Vīriešiem šī interese nekad nezūd. Kļūstot vecākiem, viņu rotaļlietas vienkārši kļūst dārgākas un nepraktiskākas. Vīriešu rotaļlietu piemēri: mazi miniatūri televizoriņi, mobilie telefonaparātiņi, komplicētas sulu spiedes, mazi robotiņi, kas pēc komandas pasniedz kokteili, video spēles, jebkas, kas mirgo, pīkst un kam vajag vismaz 6 baterijas, lai tas darbotos.

Istabas augi:
Sieviete palūdz vīrietim, lai viņš aplej puķes, kamēr viņa būs atvaļinājumā. Viņš aplej puķes. Pēc piecām dienām sieviete atgriežas istabā pilnā ar nokaltušām puķēm. Neviens nezin, kāpēc tā notiek.

Protams, šīm lietām var piekrist un var arī nepiekrist, bet pēc manām domām, tās ir diezgan patiesas, jo vīrieši un sievietes bieži ir kā divi atšķirīgas personas.

Vēl vairāk interesantu informāciju var meklēt: http://www.feini.lv/?did=319

www.reikinet.lv/home/menu . Vēl, es ieguvu daudz interesantu un pat ļoti patiesu informāciju izrāde ‘’Alu cilvēks’’

Advertisements

Komentēt

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: