Vai catar coquinho.

Nēesi parasts, atšķiries.

Posted in Miljons, Motivācija, Mācības, Pašizaugsme by MartinsWiki on marts 27, 2008

Visi cilvēki, savā ziņā ir personības. Tomēr vairāk vai mazāk lielākā daļa cenšas būt normāli, neizcelties, mācīties. Kas ir ļoti svarīgi mūsdienās? Manuprāt atšķirties no citiem, būt pārākam, zinošākam. Protams, nav pārāk labi lielīties ar savām zināšanām, tomēr zināma pašreklāma ir nepieciešama.
Galvenais, lai nezaudētu savu ticību savam talantam. Katram no mums ir kāds talants, visi cilvēki ir unikāli, tāpēc kādā jomā mēs katrs esam pārāks par citiem, vai arī mums tas ļoti labi padodas, tātad ir talants. Cilvēka viens no mērķiem, ir atrast šo talantu, tas var būt ļoti sarežģīts process. Līdz brīdim, kad secini, esmu atradis savu talantu, un gribu to izkopt, pilnveidot, var būt ļoti daudzi dažādi gadījumi. Piemēram, lieta, kas patīk, tomēr nav talants, īsāk sakot, ”iegrābties”.
Tātad vēlreiz, atrast talantu un attīstīt to. Nevajag arī zaudēt ticību, kas meklē, tas atrod, jādomā ne tikai par tuvāko nākotni, bet arī tālāk. (bagātā domāšana) Ir tik daudz visādu iespēju, kuras mēs nemaz nevaram aptvert. Ja zaudē ticību, tas nozīmē, ka esi atsacījies no dzīves.
Kas ir svarīgi.
1. Atrodi savus talantus. Piepildi savus sapņus, nav svarīgi cik cilvēku saka tev pretējo, viņi vienkārši tērē savu laiku. Atrodi vietu, kur savus talantus pilnveidot. Ja gribi dejot, eju uz dejošanas klubu, ja gribi būt kaut kas cits, tad atrodi klubu, kursus, skolu vai līdzīgi domājošos.
2. Centies būt atšķirīgs, neuztruacies par to, ka atšķiries no pūļa. Kad citi ir melnā, ģērbies rozā. Saki savu viedokli ar pārliecību, pat ja tas atšķiras no vispār pieņemtā. Pats svarīgākais esi cilvēks, kurš nebaidas atšķirties, un būt dzīvs.
3.Neiesprūsti sabiedrības jēdzienā ”normāls”. Ja visiem ko pazīsti ir māja piepilsētā, tas nenozīmē, ka tev arī jāizvēlas māja piepilsētā. Dari to, kas tev nepieciešams, lai būtu laimīgs.

Tāpēc svarīgi katram atrast sevi, to kas esi, un vēlies būt. Vēlu veiksmi.
P.S. Būtu interesanti uzzināt par jūsu panākumiem.

Advertisements

Komentēt

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: