Vai catar coquinho.

Miljonāra prāts.

Posted in Bizness, Miljons, Motivācija by MartinsWiki on marts 22, 2008

Ir tik daudz dažādu cilvēku. Teorētiski mēs visi esam veidoti vienādi. Tik daži atšķiras, daži ir bagāti, daži labi situēti, bet daži dzīvo vai nu uz ielas vai arī nevar samaksāt parastos komunālos maksājumus. Jautājums pavisam vienkāršs. Ar ko parastie cilvēki atšķiras no miljonāra? Atbilde ir diezgan vienkārša – miljonāriem ir citādāka domāšana.

Lielākā daļa ASV miljonāri savu bagātību ir izveidojuši vienas paaudzes laikā, tas būtu, viņi sāka no nulles. Latvijā ir diezgan daudz miljonāru. Tas kā viņi tikuši pie bagātības ir cits temats. Protams daudzi ieguldījuši smagu darbu, lai savu bagātību izveidotu.

Miljonārs no parasta cilvēka atšķiras ar to, ka miljonārs liek savai naudai strādāt, viņi pamana to, ko citi nepamana, viņi daudzas reizes ir bijuši tuvu bankrotam, tomēr, savu bagātību ir izveidojuši. Viņi dzīvo it kā parasta cilvēka dzīvi, tomēr savu naudu tērē gudri. Nepērk nevajadzīgas mantas, neņem kredītus, kurus nevar atļauties. Nebūvē milzīgas mājas ar trīs vannas istabām, bet gan dzīvo parastā privātmājā. Tomēr viņu māju vērtība vienmēr aug, mājas atrašanās vieta ir izvēlēta ļoti labi, tuvumā ir skolas, laba infrastruktūra, samērā laba gaisa kvalitāte. Miljonārs ar savu naudu rīkojas piesardzīgi. Ir lietas, kur nav laika gaidīt, piemēram pērkot akcijas vai pērkot fondus, bet miljonāra prāts nekad neieguldīs akcijās, kurās labi neorientējas.

Šī raksta mērķis ir tāds, ka mēs bieži vien rīkojamies stulbi, jo mūsu zināšanas ir samērā niecīgas. Lai celtu savu zināšanu līmeni mums ir daudz jālasa grāmatas (kā sākumu Roberts Kijosaki ‘’’Bagātais tētis, nabagais tētis’’, pēc tam T. Harvs Ekers ‘’Miljonāra prāta noslēpumi’’), ieteicams arī piedalīties konferencēs, piedalīties sabiedriskajā dzīvē, lasīt ziņas utt.

 

Advertisements

Komentēt

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: