Vai catar coquinho.

Godīgums

Posted in Attiecības, Bizness, Godīgums, Pašizaugsme by MartinsWiki on marts 20, 2008

Visas pasaules, biznesa, attiecību pamats ir godīgums. Nav iespējams ilgstoši melot. Jo melojot vienam, tev nāksies melot arī citiem. Tas, ka godīgums ir pats svarīgākais, par piemēru ņemam attiecības starp sievieti un vīrieti.

“Meliem īsas kājas”

Meli – attiecību slepkava. Manuprāt jābūt ļoti dīvainiem cilvēkiem, ja abi zin, ka viens no viņiem melo, bet otrs to pieļauj, neko nesaka, samierinās ar to. Ir ļoti dažādi cilvēki, bet bez uzticības un godīguma, patiesuma, nav iespējams nekas. Jēga no skaista cilvēka, kurš skaisti runā gudrus vārdus, apbur, bet patiesībā domā ko citu. Domā kā iegūt sev jaunu upuri, vai arī vienkārši apkrāpt. Šādu cilvēku pasaulē netrūkst. Agri vai vēlu, meli atklājas.

Pats arī ne viemēr esmu teicis skaidru patiesību. Bet, kad sanāk melot, tad meli ir progresējoši, kas tikai progresē un paliek arvien lielāki. Manā gadījumā ir punkts jeb stāvoklis, kurš to visu pārtrauc. Un visu izbeidz. Atzīstas viesiem, lai cik grūti tas būtu.

Biznesa pamatā arī ir godīgums. Nav iespējams noslēgt nevienu līgumu, ja otrs neuzticas. Uzticība rodas no drošības sajūtas, ja otrs uzticas, tad līgums tiks noslēgts. Viens no biznesa pamatiem nepārdot sliktu produkciju, tādu, kuras dēļ radīsies reputācijas trūkums. Radot labu reputāciju, iegūst vairāk cilvēkus, kuri uzticas un kļūst par patstāvīgiem klientiem. Protams, biznesa veidi ir dažādi. Tas atkarīgs no situācijas.

Un vēl par vārdiem. Lai cik tas skarbi nebūtu, vārdiem principā nav nozīmes. Var teikt visu un ko vēlies. Bet, lai radītu uzticību, ar vārdiem nepietiek. Vajag daudz ko vairāk. Vārdi protams ir sākums, bet ar to nepietiks nekad. Tāpēc ļoti svarīga ir ķermeņa valoda , attieksme un darbi.

Advertisements

Komentēt

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: